همه چیز درمورد آپدیت گوگل فلوریدا 2

همه چیز درمورد آپدیت گوگل فلوریدا 2

شاید شما هم به تازگی متوجه تغییراتی در نتایج جستجوی گوگل و یا رتبه بندی وب سایت تان شده باشید، بله، درست هم فکر می کنید. به تازگی گوگل بروزرسانی بزرگی را ارائه کرده است که شامل تغییراتی در هسته خود می باشد. اما مسئله این جاست که این بروزرسانی شامل چه مواردی می باشد؟ چگونه می توانیم رتبه خودمان را در مقابل این بروزرسانی حفظ کنیم؟ و این که این بروزرانی تا چه حد می تواند روی وب سایت ما تاثیر بگذارد؟

با ما همراه باشید تا بتوانیم با هم این بروزرسانی را بررسی کرده و ببینیم که افراد صاحب نظر چه حرف هایی در این مورد برای گفتن دارند.

آپدیت گوگل فلوریدا 2

دنی سولیوان از گوگل تایید کرده است که گوگل درحال بروزرسانی الگوریتم خود است. او نام این آپدیت الگوریتم گوگل را آپدیت گسترده هسته گوگل نامیده است.

Brett Tabke از وب سایت Pubcon یک هشدار از طرف گوگل دریافت کرده است که حاکی از خبری برای آپدیت بزرگ گوگل می باشد. پیش از این تصمیم گرفته شده است که نام آن را به روز رسانی فلوریدا 2 گذاشته شود. آن طور که خبر ها می گویند، این بروزرسانی بسیار بزرگی است که شامل تغییراتی در هسته گوگل می باشد.

آپدیت گوگل فلوریدا 2
آپدیت گوگل فلوریدا 2

این بروزرسانی گوگل تا چه حد بزرگ است؟

بر اساس آن چه که به من گفته شده، این بروزرسانی گوگل بسیار مهم است. اطلاعاتی که به من داده شده حاکی از این است که این بروز رسانی یکی از بزرگ ترین به روز رسانی ها در سال های اخیر است.

در گذشته، زمانی که گوگل بروزرسانی ای ارائه می کرد، معمولا این امر به معنای پیوستن چیزی است که عمیقا تغییر آن چه است که چگونه سایت ها رتبه بندی می شوند. به روز رسانی سال گذشته، گوگل به نام Neural Matching خوانده می شد.

بنابراین ممکن است منطقی باشد که فرض کنیم چیزی در این مقیاس ممکن است بر اساس اطلاعات داخلی قابل اعتماد دریافت شده اجرا شود.

هدف از این بروزرسانی گسترده هسته چیست؟

به روزرسانی گسترده هسته به این معنی است که گوگل یک موضوع و یا طرحی خاص را به صورت بخصوص مورد هدف قرار نمی دهد. در یک بروز رسانی الگوریتم گسترده هسته، درواقع گوگل هیچ چیز را مورد هدف قرار نمی دهد.

برخی در صنعت سئو فرض می کنند که گوگل صنایع و یا موارد خاصی را مورد هدف خود قرار می دهد. اما جان مولر گوگل به طور پیوسته انکار می کند که به روز رسانی های گسترده هسته هدف خاصی را هدف خود قرار نمی دهند.

به روز رسانی های گسترده هسته، وب سایت ها، موضوعات و یا کیفیت ها را هدف قرار نمی دهد. به همین دلیل است که گوگل گفته است که در به روز رسانی های اصلی گسترده، هیچ چیزی برای حل کردن وجود ندارد.

بهترین روش برای درک یک بروزرسانی گسترده هسته ای این است که تعصب را کنار بگذارید که گوگل صفحات با کیفیت پایین و یا موضوعاتی را مورد هدف قرار میدهد. سپس بر روی عوامل مرتبط تمرکز کنید.

عکس العمل ما به یک آپدیت بزرگ هسته چگونه باشد

من بسیاری از وبسایت هایی را که توسط به روز رسانی های گسترده هسته تحت تاثیر قرار گرفته اند تحلیل کردم. یکی از مسائل رایج که من کشف کرده ام این است که به عنوان مثال این که گوگل چگونه جستجو ها را پیش بینی می کند چگونه است. این می تواند بر روی رتبه بندی صفحات تأثیر بگذارد.

بسیاری از عوامل دیگر نیز مانند لینک ها می توانند رتبه بندی صفحات وب را نیز تحت تاثیر قرار دهند. لینک ها یک عامل رتبه بندی بسیار مهم هستند.

بروز رسانی گسترده هسته چیست؟

 آپدیت گوگل فلوریدا 2
آپدیت گوگل فلوریدا 2

به روز رسانی های گسترده هسته، پیشرفت هایی را در الگوریتم کلی گوگل به منظور درک بهتر کلمات جستجو و بهبود صفحات وب برای کاربران خود به ارمغان می آورد.

این پیشرفت ها به گوگل کمک می کند تا با دقت بیشتری کلمات جستجو شده را به صفحات وب ربط داده و در نهایت رضایت کاربران را افزایش دهد. می توان گفت که هدف اصلی تمامی به روز رسانی های اصلی این شرکت بهبود رضایت کاربر است.

یکی از آخرین به روز رسانی های کلیدی هسته، معرفی Neural Matching بود (در مورد الگوریتم تطبیق عصبی در اینجا بخوانید). الگوریتم Neural Matching چیزی را مورد هدف قرار نداده است. این بروزرسانی یک راه برای بهبود ارتباط صفحات وب در نتایج جستجو بود، به طوری که نتایج جستجوی کلمات دقیقا با وب سایت هایی که در نتایج جستجو نمایش داده می شود مطابقت داشته باشد و بهترین عملکرد را برای کاربر داشته باشند.

چرا این بروز رسانی فلوریدا 2 نامیده شد؟

آپدیت فلوریدا گوگل در اوایل دهه 2000 یکی از مهم ترین بروز رسانی های آن زمان بود. به همین دلیل نامگذاری شد، زیرا تغییر الگوریتم همزمان با کنفرانس Pubcon Florida SEO انجام شد.

زمزمه های این به روز رسانی همچنین با کنفرانس Pubcon Florida در سال 2019 همزمان شد، بنابراین توسط برت تابک، بنیانگذار Pubcon و WebmasterWorld تصمیم گرفته شد که این بروزرسانی Google Florida Update 2 نامگذاری شود. WebmasterWorld به طور سنتی آپدیت های گوگل را نام گذاری کرده است.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، گوگل در حال حاضر رسما این را به روز رسانی هسته مارس 2019 (the March 2019 Core Update) نامیده است.

چیزی برای تغییر یا اصلاح وجود ندارد؟

سالیوان بیانیه های قبلی را از 12 مارس 2018 در مورد به روز رسانی های گسترده ارائه داد. این راهنما یک بیانیه است که در یک توییت منتشر شده است که گوینده این است که چیزی برای اصلاح یا فیکس کردن وجود ندارد.

این متن توییت است که می گوید :

مشکلی در صفحات برای حل شدن وجود ندارد، می توانید روی تولید و انتشار محتوای عالی و مناسب تمرکز داشته باشید. در طول زمان، ممکن است محتوا های منتشر شده توسط شما با دیگر صفحات ارتباط پیدا کنند.


به نظر من، این ممکن است بدان معنا باشد که مربوط به ارتباط محتوا و یا لینک های مربوط به کلمات جستجو شده باشد. این یک تغییر در سمت گوگل است.

این باعث می شود که فهمیدن این که چرا یک صفحه دیگر رتبه ای دریافت نمی کند چالش برانگیز باشد. اما از تجزیه و تحلیل من از سایت هایی که رتبه بندی خود را از دست دادند، این سرنخ ها دیده می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست