معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

آیا به این موضوع فکر کردید که چگونه می توانیم فایل های دیجیتال مان را در سایت مان بفروشیم؟ یا اصلا چرا باید این کار را انجام دهیدم؟ به طور حتم همه ی ما مخصوصا افرادی مانند دانشجو ها و یا اساتید، فایل های ارزشمندر در دست داریم که می توانیم از طریق راه های مختلف این فایل ها را به پول تبدیل کنیم. افزونه های فروشگاه ساز، و یا اسکریپت های مختلفی در فضای اینترنت وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای این کار استفاده کنید، اما در صورتی که به دنیال یک افزونه فروشگاه ساز حرفه ای وردپرس هستید که با کمک آن بتوانید به راحتی و بدون انجام کار زیاد فایل هایتان را به فروش برسانید پیشنهاد ما افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads می باشد.

چرا در سایت وردپرس مان محصولات دیجیتال بفروشیم؟

فروش محصولات دیجیتال درسایت تان می تواند راه بسیار مناسب و بزرگی برای کسب درآمد تان باشد. شما حتی نیازی به پرداخت هزینه بالا برای سرمایه گذاری در کارتان ندارید، و به راحتی می توانید محصولات دیجیتال ساخته و آن ها را به فروش برسانید.

البته شما به کمی سرمایه گذاری به شکل زمان نیاز دارید، اما زمانی که محصولات تان را ساخته و منتشر کردید، باقی راه دیگر حتی به حضور شما و چک کردن تان هم نیازی ندارد و شما شما می توانید حتی در زمانی که خوابید درآمد کسب کنید.

مزیت دیگری هم وجود دارد، این است که زمانی که شما محصولات تان را در سایت خودتان به فروش برسانید دیگر بابت این موضوع نگران نخواهید بود که قرار است مقداری از سودتان را با سایت های فروش فایل تقسیم کنید. به همین ترتیب قیمت گذاری کاملا با شما خواهد بود، و 100 درصد از سودتان را از هر فروش خواهید داشت.

در این سری از مقالات معرفی افزونه های کاربردی وردپرس به معرفی افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads می پردازیم.

آیا افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads مناسب کار شما است؟

معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

ممکن است برخی افراد برای فروش انواع محصولات در وب سایت وردپرس شان، از افزونه فروشگاه ساز معروف و محبوبی مانند ووکامرس استفاده کنند. این افزونه می تواند برای اهداف مختلفی مانند فروش محصولات فیزیکی و همین طور محصولات دیجیتال استفاده شود.

اما در صورتی که شما قصد فروش کالا های دیجیتال داشته باشید، افزونه های فروشگاه سازی مانند ووکامرس شامل ویژگی ها و امکاناتی هستند که حتی مورد استفاده شما قرار نخواهند گرفت. مسلما گشتن بین امکانات و تنظیم کردن آن ها زمانی که حتی مورد استفاده شما قرار نخواهند گرفت وقت تلف کردن خواهد بود.

افزونه Easy Digital Downloads با این هدف طراحی و ساخته شده است تا فروش را آسان تر کند، بدون تنظیمات و امکانات اضافی.

معرفی افزونه Easy Digital Downloads

افزونه Easy Digital Downloads یک افزونه فروشگاه ساز برای محصولات دیجیتال تمام عیار است که به شما اجازه می دهد به راحتی و بدون دردسر اضافی محصولات دیجیتال تان را به فروش برسانید. خواه یک نرم افزار، سند، تصویر، آهنگ، فایل گرافیکی و یا هر نوع فایل رسانه ای دیگر باشد، افزونه Easy Digital Downloads سیستمی کامل بر اساس نیاز فروشندگان در اختیار آن ها قرار می دهد تا بتوانید به آسانی محصولات تان را به فروش برسانید.

معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در صفحه اضافه کردن محصول با استفاده از این افزونه امکانات بسیاری در اختیار شما قرار داده خواهد شد. امکاناتی مانند محدودیت دانلود فایل که با استفاده از آن می توانید انتخاب کنید فایل چند بار دانلود شود. و یا امکان قرار دادن دکمه، که تنها با یک شورتکد می توانید دکمه خرید محصول را در همان مطلب و یا در هر صفحه و مطلب دیگری قرار دهید.

هم چنین گزارشی از فروش و تعداد دانلود ها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید فروش فایل های تان را آنالیز کرده و اطلاعات بیشتری از فروش تان در اختیار داشته باشید.

کاملا فارسی سازی شده

افزونه Easy Digital Downloads به چندین زبان به صورت کامل ترجمه شده تا تمامی کاربران این افزونه در سر تا سر دنیا بتوانند به راحتی با این افزونه کار کنند. از بهترین نکات این افزونه این است که به صورت کامل به زبان شیرین فارسی ترجمه شده است، بنابراین کاربران ایرانی و فارسی زبان می توانند بدون مشکل زبان با این افزونه فروشگاه ساز وردپرس کار کرده و محصولات شان را به فروش برسانند.

معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، می توانید ارز را به ریال انتخاب کنید و تنظیمات بیشتری را روی آن اعمال کنید.

درگاه های پرداخت متنوع

اینترنت این امکان را برای تمامی کاربرانش ممکن کرده است تا بتوانند در هر جای دنیا که هستند محصولات شان را به فروش برسانند، افزونه EDD به صورت پیش فرض از چندین درگاه پرداخت متنوع و راه های مختلف پشتیبانی می کند که شامل پی پال؛ چک و آمازون است. نکته ای که در این جا باید بیان کنیم این است که ما در ایران امکان استفاده از این درگاه ها را نداریم، به همین دلیل توسعه دهندگان ایرانی عزیزمان دست به کار شده و برای بانک ها و واسط های مختلف درگاه پرداخت سفارشی طراحی و کدنویسی کرده اند. به همین سبب شما می توانید به راحتی فروشگاه سایت تان را به درگاه های واسطی مانند زرین پال، پی پال و… و یا بانک های معتبر وصل کرده و محصولات تان را به فروش برسانید.

معرفی افزونه Easy Digital Downloads افزونه فروشگاه دیجیتال وردپرس

امکانات افزونه Easy Digital Downloads

افزونه Easy Digital Downloads دارای امکانات و ویژگی های مختلفی سایت که کاملا بر اساس نیاز های فروشنده های کالاهای دیجیتال طراحی و کد نویسی شده است، حال در ادامه این مطلب به معرفی امکانات اصلی این افزونه می پردازیم پس با ما همراه باشید.

کد تخفیف

به راحتی و تنها با چند کلیک ساده کد های تخفیف بسازید و کاربران تان را به خرید بیشتر تشویق کنید.  این کد های تخفیف دارای تنظیمات مختلفی است که می توانید به راحتی این تنظیمات را بر رئی کد تخفیف تان اعمال کنید، به عنوان مثال می توانید تنظیم کنید که هر کوپن چند بار توسط هر شخص استفاده شود یا…

سبد خریدی کامل و بی نقص

می توانید به مشتریان خود این امکان را بدهید تا بتوانند به جای خرید چند باره چند محصول، یک جا چندین محصول را خریداری کنند. هم چنینی می توانید این امکان را برای کاربران خود ایجاد کنید که بتوانند بدون محدودیت و در هر زمانی محصولات خریداری شده شان را دانلود کنند و یا این که محدودیتی بر روی تعداد دانلود ها اعمال کنید.

صفحه کاربری با امکانات مختلف

تنها با قرار دادن یک شورتکد، می توانید یک صفحه کاربری در اختیار کاربران تان قرار دهید تا بتوانند به امکانات مختلفی دسترسی داشته باشند. می توانند در این صفحه گزارشی از خرید های خود را مشاهده کنند، به فایل های دانلود شان دسترسی داشته باشند و…

گزارش کامل از دانلود ها و فروش محصولات

هیچ کسب و کاری بدون گزارش و آمار و اطلاعات موفق نخواهد بود. افزونه Easy Digital Downloads امکانات کاملی از گزارشات و آمار و ارقامی از فروش و دانلود محصولات به فروش رفته شما را در اختیار تان قرار خواهد داد تا شما بتوانید به راحتی به آنالیز فروش و کسب و کارتان بپردازید.

 دارای افزودنی های مختلف

با این وجود که افزونه Easy Digital Downloads ی افزونه کامل است و با کمک این افزونه می توانید به راحتی محصولات تان را به روش برسانید، اما باز هم می توانید با نصب افزودنی های مختلف مخصوص این افزوه به قدرت آن بیافزایید.

مواردی که در بالا ذکر کردیم تنها بخشی از امکانات فوق العاده افزونهeasy digital downloads  است، و شما می توانید با کمی کار کردن با این افزونه به دیگر امکانات فوق العاده و پر قدرت این افزونه پی ببرید.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که شما قصد فروش فایل های دیجیتال و چند رسانه ای را دارید، و نیازی به امکانات اضافی نخواهید داشت، پیشنهاد ما به شما استفاده از افزونه easy digital downloads  است، زیرا این افزونه به صورت اختصاصی برای این منظور ساخته شده  پس می توانید اطمینان داشته باشید که شما را جا نخواهد گذاشت.

هم چنین بسیاری از وب سایت های بزرگ نیز که مشغول به فروش فایل های دیجیتال هستند، از افزونه EDD  استفاده می کنند، که این خود نشان دهنده ی رضایت از این افزونه و قدرتمند بودن آن است.

, ,
نوشتهٔ بعدی
آموزش نمایش کد در وردپرس
نوشتهٔ پیشین
آموزش افزایش امنیت وردپرس با فایل .htaccess

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرستبا ساخت حساب کاربری و سپس خریداری رایگان این محصول
 از به روز رسانی های آینده نیز مطلع خواهید بود