معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

سیستم های پشتیبانی یکی از مواردی هستند که می توانند منجر به افزایش اعتماد کاربران و مشتری هایتان نسبت به شما شوند. اما چگونه می توانیم در وب سایت مان سیستم پشتیبانی قرار دهیم؟ می توانید توسط راه های مختلفی سیستم پشتیبانی در وب سایت تان قرار دهید که یکی از آن ها با استفاده از افزونه های مختلف است. همان طور که می دانید وردپرس یکی از محبوب ترین cms های دنیاب می باشد و به همین دلیل توسعه دهندگان بسیاری به سمت این پلتفرم راه اندازی و مدیریت سایت جذب شده اند و در نتیجه افزونه و قالب های مختلفی را نیز برای آن طراحی کرده اند.

یکی از بهترین افزونه هایی که شما می توانید با استفاده از آن در وب سایت خود یک سیستم حرفه ای پشتیبانی در اختیار کاربران تان قرار دهید افزونه Awesome Support می باشد. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا یک سیستم حرفه ای ارسال و پاسخ توسط تیکت را در اختیار کاربران تان قرار دهیدود  تا بتوانند توسط آن مشکلات و پیشنهادات شان را از این طریق با شما در میان بگذارند.

معرفی افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

افزونه پشتیبانی Awesome Support افزونه ای بسیار حرفه ای و با امکانات مختلف ارائه شده است که وب سایت شما را به سایتی حرفه ای تبدیل خواهد کرد. این تنها پلاگین سرویس دهی و پشتیبانی است که می تواند با مجموعه ای از راه حل های SAAS مانند Zendesk یا Helpscout مطابقت داشته باشد. و مشتریان شما می توانند در عرض 5 دقیقه از آن استفاده کرده و مشکلات شان را با استفاده از سیستم تیکت آن با شما در میان بگذارند! پس از نصب و فعال سازی پلاگین، فقط کافی است به چند سوال در سیستم راه اندازی پاسخ دهید و مرکز سرویس شما برای مشتریان شما آماده خواهد شد.

آموزش ساخت سیستم پشتیبانی در وردپرس

تا اینجا اطلاعات خلاصه ای در رابطه با این افزونه به شما عزیزان ارائه کردیم، حالا وقت آن است بیشتر با این افزونه آشنا شویم.

تمامی گفت و گو هایی که توسط این افزونه بین مشتری ها و پشتیبان های سایت شما انجام می شود کاملا خصوصی خواهند بود و بنابراین شخص دیگری قابلیت دیدن این گفت و گو ها را مخواهد داشت. یکی دیگر از مزایای این افزونه این است که شما می توانید اطلاعاتی را که قبلا توسط افزونه ای دیگر استفاده می کردید از بخش درون ریزی وارد این افزونه کنید تا اطلاعات وارد افزونه شده و انتقال یابند.

افزونه Awesome Support قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربران خود قرار داده است، یکی از این قابلیت ها این است که شما می توانید برای ارسال تیکت قوانین مختلفی مشخص کنید که کاربران پیش از ارسال تیکت قوانین مربوطه را خوانده و سپس اقدام به ارسال پیام خود کنند. قابلیت دیگر این است که پشتیبان های وب سایت شما می توانند مسئولیت پاسخ دهی تیکت ها را به پشتیبانی دیگر انتقال دهد. البته این مورد هم یکی از نقاط قوت این افزونه است که می توانیم توسط این افزونه دپارتمان های پشتیبانی مختلفی ساخته و پشتیبان های مختلفی را به آن ها ارتباط دهیم.

قابلیت های افزونه Awesome Support :

 ارسال تیکت : کاربران می توانند تیکت را از بخش کاربری خود ارسال کنند، و پشتیبان های وب سایت تان نیز می تواند در بخش مدیریت به این تیکت ها پاسخ دهند.

درون ریزی : درون ریزی تیکت ها از Zendesk، Helpscout و Ticksy

اعلان های ایمیل: افراد مربوطه از اقدامات خاص از طریق ایمیل مطلع می شوند، هم چنین تمامی ایمیل ها قابل تنظیم هستند. می توانید از بین 6 فرم مختلف برای ارسال ایمیل (تیکت جدید، پاسخ به پشتیبان، پاسخ به مشتری و غیره) را انتخاب کنید.

آپلود فایل : شما می توانید انتخاب کنید که فایل ها در چه قسمتی بارگذاری شوند، هم چنین می توانید انتخاب کنید که چند فایل ارسال شده و حداکثر سایز را برای آپلود فایل ها مشخص کنید.

محصولات چندگانه : ارائه پشتیبانی برای محصولات به همان اندازه که می خواهید؛ همگام سازی لیست های محصولات با سیستم عامل های محبوب تجارت الکترونیک مانند ووکامرس و Easy Digital Downloads (EDD).

محصولات چندگانه : دپارتمان های چندگانه : پشتیبانی از بخش های مختلف را فراهم می کند.

 فیلد های سفارشی: به راحتی زمینه های اضافی سفارشی را در فرم های تیکت خود تنظیم کنید (و افزودنی های فیلد های سفارشی شما حتی راحتی بیشتری را ارائه می دهند). از 13 نوع زمینه انتخاب کنید، و حتی این که در چه مکانی و به چه صورتی نمایش داده می شوند را تنظیم کنید (جلو، انتها، لیست تیکت، فرم تیکت و غیره) و تصمیم بگیرید چه کسی می تواند آن ها را ببیند.

شرایط و ضوابط : از کاربران تان بخواهید قبل از این که تیکت شان را ارسال کنند با شریطی که تعیین کرده اید موافقت کنند.

سازگار با گوتنبرگ : سازگار با ویرایشگر جدید وردپرس به نام گوتنبرگ

همگام سازی با ووکامرس : شامل ادغام در داشبورد ووکامرس و همراه با گزینه های حرفه ای و پیشرفته برای ادغام سازی

همگام سازی با ووکامرس : شامل ادغام در داشبورد ووکامرس و همراه با گزینه های حرفه ای و پیشرفته برای ادغام سازی

افزونه Awesome Support نتیجه سه سال کار، تحقیق و بهینه سازی است. این احتمالا قوی ترین مرکز خدمات و پشتیبانی پلاگین تیکت در جهان است. این که آیا شما یک استارتاپ هستید که نیاز به اصول اولیه دارید و یا یک شرکت بزرگ با بخش های مختلفی هستید که نیاز به توافقات در سطح خدمات و مسیریابی پیچیده تیکت دارند، باید بگوییم افزونه Awesome Support می تواند بهترین انتخاب شما باشد!

آموزش نصب و راه اندازی افزونه Awesome Support

برای نصب افزونه تنها کافی است در بخش نصب افزونه عبارت Awesome Support را جستجو کرده و افزونه را نصب و فعال کنید. در صورتی که برای نصب افزونه ها نیاز به راهنمایی های بیشتری دارید می توانید به آموزش نصب افزونه ها در وردپرس مراجعه نمایید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه، این افزونه به صورت خودکار چند برگه را به صورت خودکار می سازد، سپس کاری که شما باید انجام دهید این است که به بخش برگه ها مراجعه کرده و نام این برگه ها را به زبان فارسی تغییر دهید.

سپس مطابق تصویر زیر، به بخش تیکت ها » تنظیمات مراجعه نمایید.

معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

در این بخش تمامی تنظیمات مربوطه را مشاهده خواهید کرد، تنظیمات کاملا واضح بوده و به راحتی می توانید آن ها را تغییر دهید.

آموزش تنظیم افزونه پشتیبانی تیکت awsome support

معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

در این بخش تنظیمات کلی این افزونه را مشاهده می کنید. در این بخش تنها قرار است مهم ترین بخش ها را بررسی کرده و ببینیم که چگونه باید آن ها را تنظیم کنیم.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، تنظیمات مختلفی قرار گرفته اند که از این قرار هستند :

واگذار شده به طور پیش فرض : می توانید توسط این گزینه پشتیبانی پیش فرض و اصلی را انتخاب کنید.

پاسخ های قدیمی تر : حالت نمایش پاسخ‌های تیکت پشتیبانی در دو نوع قدیمی یا جدید

تعداد پاسخ در هر صفحه : انتخاب کنید چه تعداد پاسخ باید به ازای هر صفحه ی یک تیکت نمایش داده شود

Hide Closed Tickets (پنهان کردن تیکت های بسته) : پنهان کردن تیکت هایی که توسط پشتیبان ها بسته شده اند، در این حالت تنها زمانی نمایش داده می شود که پشتیبان ها روی گزینه تمامی تیکت ها کلیک کند.

Hide Closed Tickets نمایش تعداد تیکت ها در پیشخوان مدیریت وردپرس و تیکت ها

تیکت های قدیمی : می توانید انتخاب کنید پس از چند روز تیکت ها قدیمی فرض شوند

معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

تصویر بالا مربوط به بخش استایل (style) افزونه awsome support است. در این بخش می توانید طراحی و رنگ بندی و پوسته ای که برای این افزونه می خواهید نمایش دهید را تنظیم کنید.

مطابق تصویر بالا در این بخش می‌توانید پوسته دل خواهی برای بخش تیکت و پشتیبانی در وب سایت وردپرس تان تعیین کنید. این افزونه در حال‌ حاضر تنها دارای یک پوسته پیش‌ فرض است، بنابراین می توانید تنها از پوسته پیش فرض آن استفاده کنید.

با فعال کردن گزینه ی استفاده از ادیتور توسط مشتری می‌ توانید ادیتور وردپرس را برای کاربران نمایش دهید تا از ابزارهای مختلف موجود در ادیتور استفاده کنند.

در نهایت در بخش رنگ ‎ها، رنگ مورد نظر برای هر بخش از پشتیبانی سایت را تعیین کنید. به عنوان مثال می توانید حالت های مختلف تیکت ها را در حالت هایی مانند با، بسته، وضعیت قدیمی، در انتظار پاسخ و… با چه رنگی نمایش داده شوند.

معرفی و آموزش افزونه پشتیبانی سایت Awesome Support

در بخش ایمیل می توانید ایمیل هایی که قرار است به کاربران تان ارسال شود را ویرایش کنید. به عنوان مثال می توانید لوگوی مورد نظرتان را بارگذاری کرده، نام فرستنده را تغییر دهید، متن هایی که تمایل دارید در فوتر و سربرگ ایمیل نشان داده شوند را سفارشی سازی کنید و… .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست